HRANIČÁŘŮV UČEŇ 11: ZTRACENÉ PŘÍBĚHY

Většina legend Araluenu, od útěku hraničářského učně Willa ze Skandie až po Horácovu cestu do Nihon-džinu, od  příběhu, jak princezna Kasandra přišla ke jménu Evanlyn,  až po příběh o Alyssině věznění na hradě Macindawu, je dobře známá. Ale co ztracené příběhy – ty, o kterých lidé slýchali, ale dosud nebylo možné dokázat, jestli jsou pravdivé? Odpovědi byly nedávno konečně nalezeny v ruinách malého domku na okraji lesa…
Co dělal Gilan, když se Halt s Horácem vypravili do Skandie zachránit Willa? Řekl Halt Willovi skutečnou pravdu o jeho rodičích? Co se stane s hraničářskými koni, kteří už jsou příliš staří na to, aby zvládli náročnou  službu? Oženil se Horác s Kasandrou? Na tyto a mnohé další otázky dávají odpověď ztracené příběhy z araluenských legend.

Vydavatelství: Egmont

Autor české obálky: Jan Patrik Krásný

Počet stran: 480

Počet kapitol: Předmluva + 45 kapitol

Příběhy: Smrt hrdiny (8 kapitol), Kalamář a dýka (7 kapitol), Květnatá řeč (7 kapitol), Večeře pro pět (6 kapitol), Svatební tanec (6 kapitol), Hiberňan (5 kapitol), Vlk (5 kapitol), Už bylo na čase...

 

RANGER´S APPRENTICE 11: THE LOST STORIES

Everyone knows the legends of the Rangers of Araluen. But no one has heard the whole story - until now. Has Halt told Will the truth about how Will became an orphan? Did Gilan track down Morgarath's lieutenant after the battle of Three Step Pass? Is there to be a royal wedding - or will tragedy strike first?
Inspired by questions and letters sent by his loyal readers, John Flanagan answers all your burning questions about the world of the Rangers.
If you want to know what's gone before and what comes next for Will, Halt, Horace, Alyss, Evanlyn and Gilan - not to mention a certain stubborn little pony - THE LOST STORIES is an unmissable read.

 

POPIS AUTORKY WEBU

*bude dopsáno později

 

VYSTUPUJÍCÍ POSTAVY

*bude dopsáno později

 

DALŠÍ INFORMACE

*bude dopsáno později

Fotogalerie: Ztracené příběhy