HRANIČÁŘŮV UČEŇ 5: VÝKUPNÉ ZA ERAKA

Skandijský oberjarl Erak podnikne nájezd na pobřeží pouštní země Aridy, přitom je však prozrazen, zajat a uvězněn. Jeho zástupce Svengal se proto vypraví do Araluenu a požádá o pomoc. Halt a Will se nabídnou, že se vypraví se Svengalem do Aridy a přivezou výkupné, jenže má-li být jejich cesta úspěšná a Erak osvobozen, potřebují mít s sebou osobu z královského rodu. Princezna Kassandra – nebo Evanlyn, jak ji zná Will – tedy přemluví svého otce, aby jí dovolil odplout na jih. K výpravě se ještě připojí Horác a Gilan, aby byla dostatečně zajištěna princeznina ochrana.
Ale dostane se naše šestice statečných přes poušť, kterou obývají znesvářené kmeny a kde na každém kroku hrozí neznámá nebezpečí, k Erakovi včas?

Vydavatelství: Egmont

Autor české obálky: Jan Patrik Krásný

Počet stran: 436

Počet kapitol: 49 kapitol + Epilog

 

RANGER´S APPRENTICE 5: ERAK´S RANSOM

When the Skandian Oberjarl is taken hostage during a raid on the desert land of Arrida, his second-in-command, Svengal, asks the Araluans for help. Halt and Will must go with him to deliver the ransom and secure Erak's freedom, but a royal presence is needed. The Princess Cassandra - or Evanlyn, as Will knows her - persuades her father to let her go with them. Horace and the Ranger Gilan round out the group to make sure that Evanlyn is well protected. But will violent sandstorms, warring tribes and danger at every turn keep them from reaching Erak in time?

 

POPIS AUTORKY WEBU

*bude dopsáno později

 

VYSTUPUJÍCÍ POSTAVY

*bude dopsáno později

 

DALŠÍ INFORMACE

*bude dopsáno později

Fotogalerie: Výkupné za Eraka