HRANIČÁŘŮV UČEŇ 2: HOŘÍCÍ MOST

Celtické vesnice a doly jsou však opuštěné. Tři poslové zjistí, proč tomu tak je, až když objeví hladovou a vyčerpanou dívku. Ta jim prozradí, že Morgarath poštval své odporné stvůry, aby Celtiky zotročily.

Zatímco Gilan rychle ujíždí zpátky do Araluenu, aby podal zprávu králi, Will s Horácem odhalí pravou příčinu Morgarathova jednání. Chystá se překvapivý útok ze tří stran a Araluenskému království hrozí krutá porážka – pokud naši dva přátelé nepodniknou něco, aby jí zabránili!

Vydavatelství: Egmont

Autor české obálky: Paolo Barbieri

Počet stran: 264

Počet kapitol: Prolog + 32 kapitol

 

RANGER´S APPRENTICE 2: THE BURNING BRIDGE

As the Kingdom of Araluen prepares for war against Morgarath, Will and Horace accompany the Ranger Gilan on a mission to Celtica. But Celtica's villages and mines are silent. Only an exhausted and starving girl called Evanlyn can tell them why: Morgarath has sent his foul creatures to enslave the Celts. While Gilan rides swiftly back to Araluen to report this news to the King, Will and Horace discover the true purpose behind Morgarath's actions. The Kingdom is sure to be defeated in a surprise three-sided attack - unless they can find a way to prevent it.

 

POPIS AUTORKY WEBU

*bude dopsáno později

 

VYSTUPUJÍCÍ POSTAVY

*bude dopsáno později

 

DALŠÍ INFORMACE

*bude dopsáno později

 

 

Fotogalerie: Hořící most