HRANIČÁŘŮV UČEŇ

Série, která změnila myšlení spoustě čtenářů. Série, která se zalíbila mnohým čtenářům a zejména čtenářkám. Hraničářův učeň je podle hodně jejich fanoušků ta nejlepší na světě. Fanoušci ji milují pro její rychlý spád, neustále obohacovaný děj a pro její hrdiny, kteří vstoupili do srdcí mnoha fanoušků.

Hraničářův učeň je série o mladém chlapci Willovi, který se chtěl stát bojovníkem, ale to mu nebylo umožněno, a proto se pro jeho inteligenci a některé vrozené schopnosti stal hraničářským učněm velmi slavného araluenského hraničáře Halta. Celá série je o jeho zažitých dobrodružstvích, o jeho trápeních, přátelích, úspěších a vyhraných bojích.

První díl vyšel v roce 2008 a od té doby se chce spousta čtenářů stát hraničáři, spousta chce jezdit na koni a střílet z luku tak dobře, jako to uměl Will a všichni ostatní hraničáři.

Pokud chcete do světa hraničářů proniknout, určitě si přečtěte tuto čtivou sérii od australského autora Johna Flanagana. Poznejte nevídané dobrodružství, které ale není přecpáno magickými a nadpřirozenými bytostmi a jevy. Araluen je stoprocentně přirovnatelný k středověkému životu v dřívější Anglii.

Novinky

Královská hraničářka je v prodeji!

16.01.2014 19:47

Zdravím vás čtenáři,

opět vám přináším to nejnovější ze série Hraničářův učeň!

12. díl - Královská hraničářka - je nyní v předprodeji a vyjde 21.1.2014

Objednáte si ji hned? Nebo až na nějakou slavnou událost?

Rozhodně si ji přečtěte, protože si myslím, že to bude stát za to!

 

Více informací zde (klikni).

Obal na české vydání 12. dílu!!! The Royal Ranger - Královská hraničářka

03.11.2013 14:25

Milí přátelé, hraničáři,

dnešek je tomu souzený, našla jsem obal na 12. díl českého vydání z oficiálního zdroje - webu ilustrátora Hraničářova učně. Na obrázku je údajně Will a Maddie - královská hraničářka. Zdá se mi to, nebo se opravdu pan Flanagan vyžívá ve jménech se dvěmi po sobě jdoucími stejnými písmeny?

Na tuto ilustraci se vztahují autorská práva Jana Patrika Krásného.

12. díl Hraničářova učně - RA - The royal ranger!!!

11.05.2013 17:28

Nedávno byly konečně zveřejněny obálky 12. dílu!!! Vypadají moc zajímavě, teď se už můžeme těšit jen na obsah a všichni určitě doufáme, že to bude zase skvělý příběh!!! Našla jsem ještě anglickou upoutávku, z toho co jsem dokázalA rozluštit, bude mít Will učně!!! Hurá :). Tady si to můžete přečíst, ale když pak rozkliknete ten článek, je tam toho víc, odkazy u zdroje:

The story that brings the Ranger's Apprentice arc full-circle!

Will Treaty has come a long way from the small boy with dreams of knighthood. Life had other plans for him, and as an apprentice Ranger under Halt, he grew into a legend—the finest Ranger the kingdom has ever known. 

Yet Will is facing a tragic battle that has left him grim and alone. To add to his problems, the time has come to take on an apprentice of his own, and it’s the last person he ever would have expected. Fighting his personal demons, Will has to win the trust and respect of his difficult new companion—a task that at times seems almost impossible.

John Flanagan returns for one final bow to the series that has conquered millions of readers worldwide with this pulse-pounding adventure that brings one era to a close, and ushers in the next . . .

Když kliknete na obrázky pravým tlačítkem myši a dáte "Zobrazit obrázek", tak se vám zobrazí v plné velikosti.

Zdroj: https://rangersapprentice.wikia.com/wiki/Ranger%27s_Apprentice a https://rangersapprentice.wikia.com/wiki/The_Royal_Ranger

Diskuse: 12. díl HU - The Royal Ranger

Best

Datum: 25.04.2016 | Vložil: At to pokracuje

Je skoda ze Alyss umrela ale tim to chtel trochu ikoncit. Doufam ze dalsi dil bude o Maddie. Moc se mi to s ni libilo a doufam ze vyjdou asi jeste 3 dily anebo by mohl popsat i zivot Maddie. Asi tak dalsich deset dilu

naj

Datum: 24.02.2016 | Vložil: hranicaruv ucen nej

je to nejuzasnejsi serie na svete:)vyrovna se to aj harrymu pottrovy mam všechny dily precteny a tesim se na 13 dil a na to az to vyjde ve filmu.

skoda ze allys umrela

12. Dil

Datum: 19.08.2015 | Vložil: anonym

Halt je nesmrtelnej, a jestli ten film zpackaj jako eragona tak ať si mě nepřejou, ale jinak se moc těším, už aby tady byl...
Hraničářův učeň je pro mě nejlepší knižní sága na světě i s 12tkou, ale tohle si Alyss nezasloužila

Re: 12. Dil

Datum: 23.03.2017 | Vložil: honza

přesně tak ja mě lpocit že toho flanagana ...... to jako nezlobte se ale v 11 se will ožení a v 12 mu zemře Alyss

Re: Re: 12. Dil

Datum: 23.03.2017 | Vložil: honza

tak je toto normální ?

HU 12

Datum: 22.07.2015 | Vložil: L Arpet

Abych pravdu řekla, přijde mi trochu kruté na konci 11. dílu Willa oženit s Alyss a hned na začátku dalšího dílu nechat Alyss zemřít. Vím že je to trochu dětinské, ale ocenila bych 13. díl, kde by všechno dobře dopadlo - tzn. Will a Alyss by byli spolu :)

Představa Maddie jako hraničářky mi přijde úplně v pohodě, řekla bych, že je to logické. Nestavěla bych ale naroveň chlapce a dívky v tomto "povolání". Dala bych třeba na 1 léno 1 hraničáře a 1 hraničářku, každej ve svý chatě a prostě by pracovali jako tým. (Také máte z té knihy pocit, že všichni hraničáři jsou svobodní? ;) )

Toť zatím vše. Stránky jsou pěkné, ne film se těším, jen doufám jako vy všichni ostatní, že to nezvoraj :D

Takže mějte se a užívejte léta.
:)

Re: HU 12

Datum: 23.03.2017 | Vložil: honza

toto jsem si take mysle bylo mi to moc líto a tohle si Alyss VÁŽNĚ NEZASLOUŽILA :(

lkj

Datum: 09.07.2015 | Vložil: will

cudak allys proc sla do toho hostince

re

Datum: 09.07.2015 | Vložil: hjk

chudaci

12. díl

Datum: 10.12.2014 | Vložil: sara

Mě dvanáctý díl šokoval. Když sem se dostala k tomu když Alyss . Hodinu jsem brečela a celý den jsem se na tu knihu nemohla ani podívat, aby znova nebrečela.....

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek