KNIHY

Kdyby je pan Flanagan nenapsal, nebyl by tento web, nebyla by tato rubrika. Na nich se vlastně zakládá celá pointa, proč spousta čtenářů a čtenářek po celém světě touží po stejném dobrodružství, jaké zažil Will, touží po vlastním koni, po vlastních zbraních a vlastní pláštěnce, chtějí se umět skrývat, chtějí mít oči otevřené, chtějí být známí jako Will, chtějí se vžít do života hraničářů, které pan Flanagan popsal tak dokonale, že v podstatě utvořil zdárný obraz člověka, který se dokáže se vším vypořádat, ale zároveň dobře zapadá do společnosti a dění okolo něj.

V této rubrice se nachází všechny díly série Hraničářův učeň a jedno vlákno je určené i druhé sérii Bratrstvo. Zatímco u Bratrstva naleznete pouze oficiální popis knihy a hrubé informace, ve vláknech pojmenovaných jako díly série Hraničářův učeň najdete oficiální popis, obrázky, vlastní popis autora webu, vystupující postavy, detailní informace o knize a mnoho dalšího.

Dále zde, v úvodu této rubriky, můžete nalézt mnoho oficiálních dostupných videí, které neznalcům této série mohou poskytnout zběžné informace o knize, kterou se zřejmě rozhodli přečíst, samozřejmě i tak nadšeným milovníkům této série.

Vlákna této rubriky obsahují spoilery, pokud jste tedy ještě nečetli nějaký díl série a nechcete se nechat okrást o požitek z překvapení, co vás v příběhu čeká, nedoporučuji vám proto tyto vlákna číst. Ale ve vašem rozhodnutí vám samozřejmě nechám volnou ruku.