HRANIČÁŘŮV UČEŇ 10: CÍSAŘ NIHON-DŽINU

Horác odjel s vojenským poselstvím ke dvoru císaře Nihon-džinu. Od té doby už uplynuly celé měsíce, a on se dosud nevrátil. Pak Evanlyn dostane zprávu, že v Nihon-džinu vypuklo povstání sendžiů proti právoplatnému císaři a Horác se rozhodl zůstat a postavit se na stranu svrženého panovníka. Evanlyn si dělá o Horáce starosti a ve společnosti Willa, Alyss a Halta se mu vydá do Nihon-džinu na pomoc.

Zatímco Horác a Will se pokoušejí vytvořit z nihondžinských lesních dělníků vojenskou sílu, která by dokázala čelit dokonale vycvičeným sendžiům, Evanlyn a Alyss musejí překonat dlouho trvající vzájemné soupeření a hledat pomoc u tajemných horalů na severu.

Vydavatelství: Egmont

Autor české obálky: Jan Patrik Krásný

Počet stran: 480

Počet kapitol: 54 kapitol + Epilog + Poděkování

 

RANGER´S APPRENTICE 10: THE EMPORER OF NIHON-JA

Horace is missing. Months have passed since he was sent on a military mission to the court of the Emperor of Nihon-Ja but he has failed to return. Evanlyn is worried, and in company with Will and Alyss, she sets out to discover what has become of their old friend.
They find that Horace has become embroiled in Nihon-Jan politics. The arrogant Senshi sect has rebelled against the rightful Emperor and Horace has chosen to stay and lend support to the deposed ruler. Now he and Will must find men willing to face the highly trained Senshi warriors, while Alyss and Evanlyn must overcome their longstanding rivalry to seek aid from a mysterious group of mountain dwellers.

 

POPIS AUTORKY WEBU

*bude dopsáno později

 

VYSTUPUJÍCÍ POSTAVY

*bude dopsáno později

 

DALŠÍ INFORMACE

*bude dopsáno později

Fotogalerie: Císař Nihon-džinu