HRANIČÁŘŮV UČEŇ 12: KRÁLOVSKÁ HRANIČÁŘKA

Když se Will stal členem hraničářského sboru, složil slavnostní přísahu. Teď se zdá, jako by pro něho nic neznamenala. Poté co byl jeho život rozvrácen strašlivou tragédií, nemyslí Will na nic jiného než na pomstu. Willovi znepokojení přátelé musejí najít způsob, jak ho odvrátit od temné cesty. S řešením přichází Halt: Will si vezme na starost učně. Všechny překvapí, koho Halt navrhuje – a je to žádost, kterou Will nemůže odmítnout.

Výcvik vzdorovité a svéhlavé dospívající dívky je náročný. A když Will na jedné výpravě narazí na bandu zločinců, musí se rozhodnout, co je pro něho důležitější, zda dotáhnout do konce svou pomstu, nebo zachránit nevinné životy.

V poslední knize série Hraničářův učeň je v sázce víc než kdy předtím. Je to Willova poslední výprava pro hraničářský sbor?

Vydavatelství: Egmont

Autor české obálky: Jan Patrik Krásný

Počet stran: 456

Počet kapitol: 55 + Epilog

 

RANGER´S APPRENTICE 12: THE ROYAL RANGER

After a senseless tragedy destroys his life, Will is obsessed with punishing those responsible - even if it means leaving the Ranger Corps. His worried friends must find a way to stop him taking such a dark path.
It is Halt who suggests the solution: Will must take an apprentice. The candidate Halt has in mind surprises everyone - and it's a request Will cannot refuse.
Training a rebellious, unwilling apprentice is hard enough. But when a routine mission uncovers a shocking web of crime, Will must decide where his priorities lie - finishing his quest for revenge, or saving innocent lives?

 

POPIS AUTORKY WEBU

*bude dopsáno později

 

VYSTUPUJÍCÍ POSTAVY

*bude dopsáno později

 

DALŠÍ INFORMACE

*bude dopsáno později

 

Fotogalerie: Královská hraničářka