HRANIČÁŘŮV UČEŇ 6: ČARODĚJ NA SEVERU

Will coby plnohodnotný hraničář pečující o vlastní léno se záhy přesvědčí, že v každé, dokonce i v té sebeospalejší díře se mohou dít věci ohrožující životy lidí i bezpečnost celého království. Než se naděje, ocitne se spolu s Alyss ve víru nového dobrodružství, které ho zavede do odlehlého léna daleko na severu. Zde má tajně vyšetřit, jaká pravda se skrývá za místními zvěstmi o čarodějnictví. Když se však Will v Grimsdellském lese setká s děsivým přízrakem Nočního bojovníka, musí si položit otázku: Dá se pro to, co viděl, najít racionální vysvětlení… nebo snad čarodějnictví skutečně existuje?

Vydavatelství: Egmont

Autor české obálky: Jan Patrik Krásný

Počet stran: 312

Počet kapitol: 38 kapitol + Epilog

 

RANGER´S APPRENTICE 6: THE SORCERER IN THE NORTH

Five years have passed since the Skandians and the Araluans made their treaty, and Will has finally become a Ranger, with his own fief to look after. He soon learns that even sleepy little islands have problems to keep him on his toes.
Then he and his old friend Alyss are thrown into a terrifying new adventure, investigating the truth behind rumours of sorcery in a remote northern fief. As he stands in Grimsdell Forest, with the horrific, ghostly Night Warrior looming over him, Will must ask himself one question: is there a rational explanation . . . or does sorcery really exist?

 

POPIS AUTORKY WEBU

*bude dopsáno později

 

VYSTUPUJÍCÍ POSTAVY

*bude dopsáno později

 

DALŠÍ INFORMACE

*bude dopsáno později

Fotogalerie: Čaroděj na severu